Tatra Hotel***

www.tatrahotel.com

Tento hotel môžete nájsť blízko centra mesta Poprad. Okrem pohodlne zariadených izeb ponúka nádherný výhľad na Vysoké Tatry.  Približne 12 kilometrov od hotela ležia Vysoké Tatry v ktorých si môžete užiť príjemné prostredie tatranských  štítov.  Pre milovníkov plávania a relaxu sa v Poprade nachádza Aquacity Poprad. Vďaka veľkej kapacite niektorých priestorov hotela sú tieto priestory vhodné na usporiadanie rodinných osláv alebo firemných posedení.

Ubytovanie

Počet izieb ktoré sú vhodné na ubytovanie v tomto hoteli je 71 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky, 6 luxusných a rodinných apartmánov.

Dvojposteľová izba obsahuje sociálne zariadenie, televízor, telefón, WiFi pripojenie. Odporúčaná je najmä pre 2 osoby + prístelka. Do izby sa dá umiestniť aj detská postieľka.

Rodinný apartmán (1/2+1/2 s prístelkou) Tento apartmán má 2 dvojposteľové izby pričom jedna s nich obsahuje aj prístelku. Majú spoločné sociálne zariadanie, a kuchynka je spoločná. Skladá sa s pracovného pultu, varnej kanvice a minibaru.  Vhodná je pre väčšie skupiny alebo rodiny. Čo sa týka vybavenia izby obsahuje telefón, televízor a WiFi ( internetom).

V Apartmán Suite nájdete dve izby so spoločným sociálnym zariadením, ktoré obsahujú televízor, telefón, kuchynský kútik a internet.

 

Sezóna 1. (8.1. – 31.5.)(16.10-27.12) Sezóna 2. (1.6. – 15.10.) Top sezóna (28.12. – 7.1.)
1/1 jednolôžková izba 40 € 43 €  50 €
1/2 Dvojlôžková izba 46 € 50 €  63 €
Apartmán 89 € 93 € 123 €
2+3 kombinovaná izba 89 € 93 € 123 €
Prístelka 15 € 15 €  20 €

 

Ceny ubytovania sa môžu v priebehu roka meniť, preto je dobré navštíviť aktuálny cenník hotela na stránke  http://www.tatrahotel.com/sk/ubytovanie .

Miestny poplatok 0,70€ osoba/noc a bufetové raňajky si budete musieť doplatiť. Taktiež obed a večera niesú v cene takže si prichystajte 7,00€. Výhodou je, že si so sebou môžete vziať aj psa no jeho pobyt vás bude stáť 10€ na noc.

Deti do 6 rokov majú ubytovanie v izbe rodičov bezplatne, deti od 6 do 12 rokov majú 70% zľavu z ceny ubytovania a miestny poplatok.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia poskytuje slovenské no i medzinárodné jedlá. Výhodou pre celiakov je, že jedlá z jedálneho lístka sa dajú upraviť na bezlepkové. Prípadne vám ochotne upravia jedlá podľa vašich predstáv. S kapacitou 80 miest je to pravé miesto kde si môžete nechať zorganizovať oslavy, firemné stretnutia alebo si jednoducho vychutnať obedové menu.

 

V areáli sa nachádza aj Lobby bar , ktorý je správnym miestom pre oddych a relaxáciu pri plazmovej televízie a chutnom občerstvení vo vstupnej hale hotela. Oddýchnite si po dobrom obede, alebo si jednoducho vychutnajte výbornú kávu a rôzne drinky. Celý priestor baru je pokrytý WiFi.

 

Služby hotela

Úplný oddych na dovolenke si doprajete v relaxačnom centre. V ponuke je napríklad parná sauna, fínska sauna, infra sauna a masáže. V ponuke sú rôzne druhy masáži no najobľúbenejšia je masáž celého tela. Využiť tiež môžete antistresovú, reflexnú alebo klasickú masáž.

Môžete tiež navštíviť fitness centrum alebo stolný tenis. Všetkým klientom je k službám aj kadernícky a kozmetický salón.

Rodičia s deťmi ocenia najmä detský kútik kde sa vaše deti dobre zabavia a vy si môžete zatiaľ vychutnať dobrú kávu. Nachádzajú sa tu rôzne detské hračky a stolný hokej pre náročnejších.