Tatra golf mountain resort

V okolí Popradu odporúčame navštíviť tiež golfové ihrisko, ktoré sa nachádza v Tatra golf Moutain Resort v obci Veľká Lomnica. Približne 10 minút vzdialené miesto od Popradu v Kežmarskom okrese.

Na golfovom ihrisku sa nachádza 27 jamiek a tri rôzne kombinácie ihrísk. Nemusíte sa báť ak ste úplný začiatočník, alebo si chcete golf len vyskúšať, pretože je tu pre vás golfová akadémia, golfový simulátor prípadne individuálne hodiny golfu. Samozrejmosťou je zapožičanie golfovej výstroje.

Toto golfové centrum sa nachádza v lokalite z nádherným výhľadom na okolité pohoria Vysokých Tatier. Tento pohľad si môžete vychutnávať počas celej hry, pretože každá časť ihriska ponúka iný výhľad. Na ihrisku sa nachádzajú rôzne jazierka a vodné plochy. Skoro celá plocha ihriska je rovinatá.

Vstup na tréningové plochy a odpalisko je bezplatný. Aktuálny cenník pre zapožičanie golfových loptičiek a ostatných vecí môžete nájsť na http://www.golftatry.sk/cennik-black-stork/.

V prípade, že ste ubytovaný hosť v hoteli international získavate zľavu 35% z ceny. Deti do 6 rokov môžu ísť na ihrisko bezplatne s vami.

V ponuke sú tiež rôzne výhodné dovolenky pre milovníkov golfu. Napríklad štvordňový pobyt (3 noci) zahŕňa vstup do hotelového wellness zdarma, 2 dni „unlimited“ hra golfu a samozrejme využívanie golfových plôch zadarmo. Cena takéhoto pobytu je od 249€ na osobu.

Viac sa môžete dočítať na http://www.golftatry.sk/pobyty/golfove-pobyty-v-tatrach/,

Prajeme vám príjemnú zábavu!