nehnuteľnosti v Poprade

Mesto Poprad je veľmi atraktívne z hľadiska bývania vzhľadom na jeho polohu. Pre milovníkov Vysokých Tatier, alebo aj ľudí ktorých lákajú krásy prírody v spojení s mestom je toto mesto ideálne.  Či už hľadáte byty alebo domy na predaj alebo prenájom, určite je dobré obehať viac nehnuteľností kým sa rozhodnete správne. Trh z nehnuteľnosťami v Poprade je momentálne veľmi pružný a na výber je dostatok pozemkov, domov aj bytov.  Aj vzhľadom na nízke úroky ktoré sú momentálne ku úverom ponúkané, je ideálne obdobie na kúpu majetku. Pred tým ako nejakú zmluvu o predaji podpíšete, odporúčame vám overiť si či je majetok vysporiadaný aby nemal viacero majiteľov ktorý by nemuseli s predajom súhlasiť aby sa vám kúpa domu nestala zbytočným finančným zaťažením. Overte si taktiež statiku domu, pripojenie na kanalizáciu, elektrické rozvody a aj keď sa to nezdá a príde vám to zbytočné spýtajte sa na susedov. Aj tí mnohokrát vedia znepríjemniť bývanie. Čo sa týka právnych úkonov, netreba sa hanbiť ak niečomu nerozumiete a radšej oslovte skúseného právnika, ktorý vám vypracuje zmluvu o kúpe domu a prípadne vám pomôže s vyjasnením informácií.

Keďže je hľadanie nehnuteľností časovo veľmi náročné, existuje viacero firiem, ktoré sa zaoberajú hľadaním tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich kritérií. Skúsení makléri vám vedia ušetriť týždne, dokonca aj mesiace obiehania realít na trhu.  Web stránky ktoré sú zamerané na publikovanie najnovších inzerátov, pomocou pri kúpe alebo na služby spojené s realitami je v Poprade niekoľko.

Napríklad na:

 reality-poprad

môžete vyhľadať inzeráty podľa lokality, ceny dostupnosti ale aj pridať inzerát ak idete predávať nehnuteľnosť. Tento web nie je a ani neposkytuje služby ako realitná kancelária. V prípade že by sa vám nejaký inzerát páčil a máte nejaké otázky ohľadom kontaktu na majiteľa alebo podobne môžete ich osloviť tu:

TopReality.sk s. r. o.
Kmeťova 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
IČO: 44 420 439
IČ DPH: SK2022684477

tel./fax: 032 771 4225
email: support@topreality.sk

savona reality

je internetová stránka ktorá poskytuje kompletné služby od poradenstva, hypotekárneho servisu až po znalecký posudok. Môžete si ich služby prenajať či už majetok chcete predávať alebo kupovať. Na tomto webe môžete nájsť tiež aktuálne inzeráty nehnuteľností. V prípade že by ste mali záujem ich kontaktovať:

Kancelária Poprad

Dostojevského 23, 058 01 Poprad (za Výkrikom)
tel.č. 0918 566 813, 0911 566 814
info@savonareality.sk

top reality

je internetový portál, ktorý spolupracuje s viacerými realitnými kanceláriami. Taktiež tu môžete nájsť rôzne inzeráty, pomoc s hypotékou alebo predajom/kúpou.  Zaujímavé môže byť taktiež diskusné fórum a rôzne plánované Developerské projekty.