Kamzíkovo

Toto detské indoor ihrisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od Popradu.

Ak chcete svojím deťom doprať plnohodnotnú zábavu a vy sa chcete ísť prejsť po skalnatom plese, alebo si len tak posedieť pri káve toto je to správne miesto. Nevyužívaná pôvodná vrcholová stanica lanovky sa tak zmenila na detský raj. Deti si môžu užiť zábavu v detskom ihrisku s bludiskom, šmykľavkami, bazénmi a všetkým čo nesmie ku poriadnej zábave chýbať.  Nachádza sa tu však aj zóna pre rodičov.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide o klasické detské ihrisko no opak je pravdou. Má aj edukačný význam a deti sa môžu hneď pri vstupe do budovy oboznámiť s mini galériou tatranských zvierat. Ako ďalší určite zaujme symbol Tatier- Kamzík vrchovský v životnej veľkosti.

Kamzíkovo je tiež súčasťou tatranskej divočiny a nachádzajú sa tu rôzne úlohy, ktoré keď deti vyriešia môžu dostať odmenu. Tento rok tu prebieha časť nazvaná stretnutie s tatranskými kamarátmi. Úlohou detí je vyriešenie tajničky. Vyriešenie tajničky spočíva v nájdení schovaných zvieratiek. Ak vás friendly projekt tatranská divočina zaujal, môžete sa dozvedieť viac na http://www.vt.sk/zazitky/letne-atrakcie/tatranska-divocina/ .

 

V čase od 10.-15. hodiny je vstup bezplatný. Je to perfektná alternatíva na strávenie voľného času s deťmi v nepriaznivom počasí.  Rodičia si môžu vychutnať výbornú kávu pri pohľade na Podtatranskú kotlinu.  V kamzíkove je ponúkaná aj služba babysittingu ktorý sa postará o vaše deti počas zimnej lyžovačky alebo vášho relaxu vo wellnesse.

 

Viac informácií môžete nájsť na oficiálnej stránke http://www.vt.sk/zazitky/zima/kamzikovo/ .

 

Prajeme vám veľa zábavy!