hotel Satel***

www.hotelsatel.com

Vďaka jeho vonkajšej architektúre je najzaujímavejším hotelom v srdci Vysokých Tatier v centre Popradu. Necelých 10 minút chôdze od hotela sa nachádza Aquacity Poprad do ktorého majú hostia 20% zľavu. Pre milovníkov zimných športov sa nachádza v okolí Zimný štadión mesta Poprad. V celkom priestore hotela je k dispozícií bezplatné WiFi pripojenie.

Ubytovanie

V ponuke sú izby Štandard a Prémium s možnosťou prístelky. V novo rekonštruovanej izbe prémium nájdete luxusný pohodlný nábytok LCD televízor a v prípade že máte izbu na vyššom poschodí ocenníte výhľad na tatrnské štíty. V ponuke sú aj rodinné izby pre 3 až 6 osôb a apartmány. Všetky izby majú bezplatné wifi, servis na recepcií, hotelový sejf alebo si môžete nechať vyprať a vyžehliť bielizeň.

 

03.01.2015 – 27.12.2015 28.12.2015 – 02.01.2016
Jednolôžková izba Štandard 40,00 € 50,00 €
Dvojlôžková izba Štandard 50,00 € 60,00 €
Suita 80,00 € 90,00 €
Jednolôžková izba Prémium 50,00 € 60,00 €

Ubytovanie je vrátane hotelových raňajok. V prípade ak máte záujem o extra bufetové raňajky doplatíte si 5,00€ na dospelú osobu a 3,50€ pre dieťa do 12 rokov.

Do hotela si môžete zobrať aj vášho psa no bude vás to stáť 8,00€ na jednu noc. Taktiež si miestny poplatok musíte zaplatiť extra v hoddnote 0,70€ na osobu/noc. Tento poplatok je povinný.

Čo sa týka detí, dieťa do 3 rokov má ubytovanie bez nároku na lôžko zdarma a dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke v hodnote 12,00€ noc vrátane raňajok.

Nestrážené parkovisko je pre hostí bezplatné.

Všetky ceny sa môžu počas roka meniť, preto odporúčame navštíviť akutalizovaný cenník na stránke http://www.hotelsatel.com/sk/Template.aspx?id=25 .
Stravovanie

Rôzne gurmánske špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne si vychutnáte práve v tejto reštaurácií. Na výber je vždy zo 4 jedál denného menu ktoré si na požiadanie môžete zobrať so sebou. Široký výber múčnikov a dezertov si môžete vychutnať pri kvalitných vínach slovenskej produkcie.

Služby hotela

Pre hotelových zákazníkov je v priestore hotela športová hala s tenisovým dvorcom Holmenkolt hart, ktorý zodpovedá medzinárodným predpisom LTA. Prenájom rakiet a loptičiek je pre hostí bezplatný.  

V hoteli sa nachádza tiež fínska sauna a rôzne druhy kvalitnej masáže. Pred masážou môžete navštíviť fitness centrum, ktoré sa nachádza tiež priamo v hoteli. Využiť môžete tiež požičovňu lyží a lyžiarskej výstroje prípadne rôzne atrakcie, podujatia a zaujímavosti v okolí.