Hotel Poprad***

www.hotel-poprad.sk

Tento trojhviezdičkový hotel, ktorý leží priamo v centre Popradu ponúka príjemnú obsluhu, kvalitné služby gastronómie a ubytovanie v 51 dvojlôžkových izbách a siedmich apartmánoch.

Vďaka svojej vonkajšej architektúre a novo zariadenému interiéru patrí medzi najmodernejšie hotely v meste Poprad. Veľké hotelové priestory umožňujú organizovanie rodinných osláv, svatieb ale i kongresových a firemných akcií. Len 800 metrov od hotela leží aquacity Poprad a necelých 12km je trasa dlhá do Vysokých Tatier.

Ubytovanie

Izby majú príjemnú kombináciu farieb s dreveným pohodlným nábytkom. V podstate majú všetky izby rovnako zariadený interiér, rozdielne je akurát usporiadanie lôžok., ktoré sú buď spojené a slúžia ako manželská posteľ, alebo klasické oddelené lôžka.

 

pultová cena 28.12-02.01.
1 osoba na izbe 39,00€ 49,00€
dvojlôžková izba 49,00 € 59,00 €
apartmán 80,00 € 90,00 €
prístelka 17,00 € 20,00 €
raňajky bezplatne bezplatne

Čo sa týka vybavenia izieb nachádza sa v nich WiFi ,TV, satelit, rádio, chladnička a sociálne zariadenie s vaňou. Uzamykanie izieb je formou elektronickej karty ktorá slúži ku vyššej bezpečnosti hostí. Balkóny sú súčasťou 18 izieb, takže ak máte záujem o izbu s balkónom treba sa informovať na recepcií.

Vybavenie apartmánu je doplnené o rokovací salónik a hyrdomasážnu vaňu.

V hoteli sa nachádza podzemná garáž s kapacitou 14 parkovacích miest pre hostí. Cena garáže sú 3€/deň pre hostí.

Zľavy: deti do 3 rokov sú ubytované bezplatne bez nároku na služby.  50% zľavu majú deti od 3 do 12 rokov. Detská prístelka, raňajky a WiFi v izbách a v areáli hotela sú bezplatne. Zľava pre vlastníkov ZŤP preukazu je 20%.

Do hotela si môžete priviesť za cenu 7€/deň  aj domáceho miláčika. Miestnu daň 0,70€ osoba/deň si musíte priplatiť.

Stravovanie

Reštaurácia ponúka kvalitnú slovenskú no i medzinárodnú kuchyňu. Raňajky majú ubytovaný hostia bezplatne. Shaker bar (kokteil, raut a recepcia) s kapacitou 60 miest je ideálny na spoločenské akcie.

Hotel má vlastnú kongresovú sálu s kapacitou 120 miest a 3 menšie salóniky s kapacitou 25 miest. Tieto veľké priestory sú ideálne na firemné i rodinné akcie.

Služby hotela

Okrem kvalitných ubytovacích a stravovacích služieb hotel poskytuje fitness centrum, masážne centrum, nehtové štúdio a kaderníctvo, ktoré ocenia najmä dámy.  V ponuke je tiež zariadenie sály podľa prianí záklazníka, hodobný doprovod a služby cateringu.