Hotel Atrium****

 www.atriumhotel.sk

Nachádza sa v obci Nový Smokovec na úpätí Slavkovského štítu. Vďaka svojej architektúre je veľmi zaujímavý. Izby a reštaurácia hotela ponúka nádherný výhľad na Podtatranskú kotlinu a tatranské štíty. Všetky izby sú moderne a pohodlne zariadené a hotelové služby sú ponúkané tak, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Okrem rodinnej dovolenky slúžia priestory hotela na rôzne semináre, školenia, kongresy a firemné akcie. Od roku 2011 sa v hoteli dajú organizovať svadobné hostiny. V okolí hotela sa nachádza množstvo atraktívnych miest ako napríklad nástupná stanica Starý Smokovec-Hrebienok.

Ubytovanie

Hotel ponúka dvojposteľové izby TWIN v ktorých sú lôžka oddelené a jedno z nich je francúzske lôžko. Takáto izba je odporúčaná pre 1 alebo 2 osoby. Okrem výhľadu na okolité prostredie izba ponúka balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom, trezorom, LCD TV, rádiobudík, telefón, sušič na vlasy a samozrejme nesmie chýbať pripojenie na WiFi.

Izieb v takomto prevedení je v hoteli 29.

Izby Double tvoria dve samostatné lôžka, ktoré sa dajú spojiť alebo oddeliť. V tomto type izby je možné poskytnutie prístelky. Kapacita izby sú 2 osoby a prístelka. Kúpeľňu tvorí vaňa s wc v príjemných sviežich farbách. Izby tvorí LCD TV, trezor, rádiobudík, telefón, sušič na vlasy a každá izba má svoj vlastný balkón.

Luxusne zariadená izba Deluxe je zariadená manželskou posteľou, kvalitným moderným nábytkom a štýlovým dizajnom. Uspokojí aj najnáročnejších hotelových hostí. Oproti ostatným izbám je vylepšená o wc s bidetom, obývaciu časť, minibar a spálňou s manželskou posteľou. Izba má svoj samostatný balkón s výhľadom na Slavkovský štít.

K dispozícií je tiež 6 rodinných izieb ktoré ako názov naznačuje, sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Izba má jeden spoločný vchod s dvoma miestnosťami. Ideálne sú 4 osoby + možnosť prístelky. Nachádza sa v nej LCD TV, satelit, trezor, rádiobudík, telefón, a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Izba má vlastný balkón.

Stravovanie

Jedinečnú chuť slovenských jedál a medzinárodných špecialít si môžete vychutnať pri pohľade na panoramatický výhľad na tatranské štíty. Jedálny lístok je pravidelne obmieňaný a čo je dobré obsahuje aj jedlá ktoré sú bezlepkové. Raňajky sú taktiež vhodné pre celiakov a rôzne jedlá je možné upraviť.Vďaka veľkému priestoru reštaurácie (kapacita 200 miest)  je toto miesto ideálne na konanie slávnostných rodinných osláv, svadieb alebo firemných posedení. O kompletný catering sa postará personál a vďaka najkvalitnejšiemu vínu nielen zo Slovenska si určite pochutíte. Kvalitné vína môžete tiež ochutnať v hotelovej vinotéke.

Ak sa máte chuť po obede alebo večeri zabaviť, určite navštívte Bowlong bar ktorý obsahuje dve dráhy. V priestoroch baru sa organizujú rôzne diskotéky alebo animačné programy.

Wellness

Jedinečné miesto na oddych ktoré ponúka napríklad lipovú,mentolovú,citrusovú parnú saunu, suchú fínsku saunu alebo vírivú vaňu s kapacitou 12 osôb. Čakajú na vás profesionálne masáže pri ktorých si oddýchnete od celodenného stresu.

Nový vodný svet má pre vás nachystaný oddychový a detský bazén, tobogán, šmýkľavky , sauny, jaccuzzi, a pool bar. Vstup pre ubytovaných hostí je bezplatný.