Grandhotel**** Starý Smokovec

www.grandhotel.sk

Nachádza sa v samotnom administratívnom centre Vysokých Tatier  a to v Starom Smokovci. Vďaka svojej vonkajšej architektúre priláka pohľady už z diaľky. Tento luxusný hotel ktorý ulahodí aj najnáročnejším zákazníkom ponúka výhľad na Slavkovský štít. Okrem obytovania ponúka služby wellnessu a rôzne bonusové služby pre zákazníkov.

Ubytovanie

Kapacita hotela je 64 izieb a 11 apartmánov ktoré ponúkajú nádherný výhľad na okolité štíty.  Všetky izby sú luxusne a pohodlne zariadené tak, aby hotel nestratil svoje historické štandardy.

V ponuke sú izby Štandard, DELUXE, apartmán a apartmán Deluxe.

Izba štandard ponúka svetlé priestranné izby s nádherným výhľadom na tatranskú prírodu. Očarí vás vysoká pohodlná posteľ a vkusne zladený nábytok. Čo sa týka vybavenia izby má vlastnú kúpeľňu s klasickou vaňou alebo sprchovacím kútom, WC , televízor LDC, telefón, mini bar, trezor, wifi pripojenie a poteší vás maličkosť vo forme županu a papučiek.

Izba Deluxe má neobyčajne veľké priestory ku ktorým patrí aj balkón a nádherný výhľad. Vďaka veľkosti izby je možné do nej umiestniť prístelku. Obsahuje kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou, mini bar, telefón, trezor, wifi pripojenie, sušič na vlasy a mäkký župan a pohodlné papučky.

Apartmán je vhodný pre najnáročnejších hostí. Súčasťou apartmánu je spálňa, obývacia miestnosť a vstupná hala. Úplné pohodlie vám dopraje klasická vírivá vaňa nachádzajúca sa v kúpeľni. Samozrejmosťou je TV s plochou obrazovkou, mini bar, telefón, trezor bezplatné wifi na izbe, zabudovaný sušič a nesmú chýbať ani papučky a župany.

V Apartmán Deluxe sa budete cítiť priam kráľovsky. Delia sa na dve časti. VIP apartmán je určený pre tých ktorý preferujú modernejší štýl bývania a apartmán Royal, ktorý je zariadený v kráľovskom štýle. Apartmán Royal sa skladá aj s malej rokovacej miestnosti, spálne, minibaru, trezoru, Tv , wifi pripojenia, sušiča na vlasy a samozrejme papučky a župany.

Cenník:

Jeseň 2015 Zima 2015/2016 Jar 2016 Leto 2016
Izba Štandard od 65€ od 81€ od 77 € od 77 €
izba Deluxe od 85€ od 101€ od 97 € od 97 €
Apartmán od 130€ od 151€ od 147 € od 147 €
Apartmán Deluxe od 130€ od 151€ od 147 € od 147 €

 

Tieto ceny sú len orientačné, preto odporúčame navštíviť stránku http://grandhotel.sk/sk/izby-a-apartmany/cennik/ kde na základe objednávacieho formulára vám určia cenu na mieru.

Miestny poplatok nie je zahrnutý v cene ubytovania.

Stravovanie

Jedinečný zážitok na ktorý len tak nezabudnete. Chuť jedla, spôsob obsluhy a prípravy jedál si vás okamžite získa. Krištáľové lustre, obsluha vo fraku a bielych rukavičkách zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb. Menu v štýle rakúsko-uhorskej kuchyne ulahodí aj najnáročnejším požiadavkám.

Pre milovníkov kvalitnej kávy je ideálnym miestom na návšetvu Castro Café & Wilson Bar. Nájdete tu tiež doboré recepty na Grand Sacher tortu, home-made cookies alebo pralinky s belgickej čokolády.

Služby hotela

.V areáli sa nachádza wellness & spa vďaka ktorému si môžete hneď z rána zaplávať čo vás nabudí do celého dňa. Pripravené sú pre vás rôzne masáže a procedúry na uvoľnenie celodenného stresu z vášho tela.