AquaCity Poprad

Nachádza sa približne dve minúty chôdze od hlavného centra mesta Poprad. Miesto, kde si užijete kopec rodinnej zábavy alebo príjemné romantické chvíle pri ktorých si zrelaxujete celé telo a oddýchnete si od celodenného stresu.

Pripravených je pre vás 13 vonkajších a vnútorných relaxačných bazénov, termálne bazény s vírivkami, nápojové bary pri vnútorných bazénoch a zábavnú 3D laser show.

Plnohodnotnú zábavu si užijú aj vaše deti, pre ktoré je tento park stvorený. Pre deti je vytvorený bazén s názvom Ostrov pokladov so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a rôznymi atrakciami. Obzvlášť zaujímavé je na tomto ostrove terárium s leguánmi. Vo vonkajších priestoroch parku sa nachádza Mayská pyramída, ktorá je otvorená počas letnej prevádzky.

V sekcií vitálneho sveta sú pripravené rôzne druhý sáun. Veľmi zaujímavá je horúca parná sauna, alebo ochladzovací arktický bazén s teplotou 7-10°C pre odvážlivcov. Ľadopád, snežná jaskyňa, tropický dážď alebo zátoka lásky sú tiež veľmi zaujímavé atrakcie.

Ak si neviete predstaviť ako by ste si mohli všetky tieto atrakcie vychutnať, odporúčame navštíviť http://www.aquacityhotel.sk/akcie/ kde sú viac dňové pobyty so vstupom zdarma, alebo so zvýhodnenou cenou do aquaparku. Rozdelené sú na niekoľko skupín aby si prišiel každý na svoje. Napríklad pre rodiny s deťmi je ako stvorený http://www.aquacityhotel.sk/family-fun-pobyt-pre-rodiny-s-detmi/  pričom tento pobyt zahŕňa aj animačný program pre deti.

Vstupenky do aquaparku, alebo zarezervovať si noc v hoteli  si môžete veľmi jednoducho objednať aj pomocou formulára na webovej stránke http://www.aquacity.sk/aquapark/ .

Prajeme vám príjemnú zábavu!