AQUA SPA GÁNOVCE

Tieto kúpele, ktoré sú najstaršie na Slovensku sa nachádzajú približne 6 kilometrov od centra Popradu. Prvý krát boli liečebné vody kúpeľov spomínané už v roku 1549. Odporúčané sú najmä pre ľudí, ktorý majú zdravotné problémy.

V areáli sa nachádzajú vnútorné i vonkajšie bazény. Vonkajší bazén je zrekonštruovaný o rozmere 5x15m a napustený je minerálnou vodou. Nachádza sa tu tiež vonkajší sedací bazén, ktorý je otvorený len počas letnej sezóny a vonkajší malý bazén v ktorom sa teplota vody pohybuje od 35°C do 37°C.

Okrem bazénov môžete navštíviť relaxačno-liečivé kúpele. Napríklad v soľnom kúpeli sa odplavujú škodlivé látky z tela, zlepšuje krvný obeh a dodá organizmu minerály. Nachádza sa tu tiež prísadový olejový kúpeľ v ktorom si môžete zvoliť niekoľko druhov kúpeľov.

V ponuke sú tiež rôzne druhy masáži. Vychutnať si môžete športovú, relaxačnú,reflexnú alebo klasickú masáž celého tela. Ak vás toto kúpeľné miesto zaujalo a chceli by ste si ho naplno užiť, môžete sa ubytovať priamo v hoteli v dvoj alebo troj lôžkových izbách. Viac informácií o ubytovaní môžete nájsť na http://www.aquaspaganovce.sk/informacie-ubytovanie.php .

Navštíviť môžete tiež http://www.aquaspaganovce.sk/index.php?lang= , kde sú napríklad informácie o otváracích hodinách alebo podrobnejšie informácie o liečebných účinkoch v bazénoch.